Srpen 2011

Rozhovor s Mersmerize

3. srpna 2011 v 19:11 | Jana |  Filmy, hudba apod.
Pro ty, kdo nevědí kdo je Mersmerize... Mers je výborná blogerka a její blog je nesrovnatelný s ostatními... Tady máš odkaz na její blog: http://prodivky.tomsh.cz/
Udělala jsem s Mers rozhovor a tady je!:

1.Co tě přivedlo k založení blogu?

Asi před rokem jsem se registrovala v jedné nejmenované internetové dívčí poradně a zaskočilo mě, kolik toho mladé holky neví o gynekologii, menstruaci, ale i celkově o svém těle. Proto jsem si založila blog, který by těm "méně znalým" mohl pomoci.

2.Jak si přišla k přezdívce; "Mersmerize"?

Ráda hraju na playstationu, už jako puberťačka jsem milovala hru Final Fantasy, kde mě uchvacovala jedna příšerka - byl to takový zvláštní kůň s jménem Mesmerize (hypnotizovat), a já jsem si jménu upravila na MeRsmerize. Takhle vznikla...

3. Píšeš články i když na to nemáš náladu?

Já píšu články často... Když jsem nemocná, ve škole, v práci, když se nudím, když nemůžu spát a dokonce i když nemám náladu. Je to třeba, když jsem po noční, unavená - to se mi tvoří a píše dost těžko, a někdy se na to raději úplně vykašlu, jindy ne - záleží na konkrétní náladě a rozpoložení.

4. Myslela si, že budeš tak úspěšná?

Nikdy jsem si to nemyslela a ani jsem to vlastně nechtěla, nebyla jsem jednou z těch, co po tom tak touží. Ale líbí se mi, že mě spousta mladých slečen na internetu zná a ví, kdo to ta Mersmerize vlastně je:)

5. Máš ráda hudbu?

Mám ráda hudbu, ale nejsem vyhraněná, jediné co mě tak nějak nebere jsou dechovky a tvrdá hudba (metal apod.). Jinak před spaním ráda poslouchám vážnou hudbu a klavírní skladby. Mám ráda ale i popovou muziku z rádia a televize.

6. A co sport? :D

Jsem sportovní antitalent, při nejlepší se vždycky zraním nebo nějak znemožním. Jediné, co mě tak nějak baví je plavání, ježdění na kole, když jsem smutná nebo vzteklá, tak si jdu zaběhat.

7. Krásně se oblékáš. Baví tě móda?

Móda mě baví, ale neupřednostňuju ji. Nechodím oblékaná podle posledních trendů, protože něco se mi prostě nelíbí, i když je to "moderní". V současné době mám ráda hodně ženský a elegantní styl - krajky, květiny, proužky, řasení a v létě samozřejmě výrazné a veselé barvy.

8. Baví tě tyhle rozhovory nebo tě otravují?

Rozhovory mě moc baví, připadám si pak slavně a žádaně;)

9. Tak Ti děkuji za rozhovor a měj se krásně :)

Taky se měj krásně, i všichni ostatní, kdo rozhovor čtou:)

Mersmerize