Comic-Con 2013

29. července 2013 v 17:46 | Jana |  Filmy, hudba apod.
Od 17.7 (večer) do 21.7 se konal Comic-Con 2013. Comic-Con je snad největší akce pro fanoušky různých filmů a seriálů. Probíhá ve formě panelů, kde se většinou moderátor ptá na všelijaké otázky, na které jim herci a režiséři odpovídají. Bývá v San Diegu.
20.7 proběhl panel The Vampire Diaries, The Originals (nový seriál o Původních) a Hunger Games. Herci a režiséři ještě odpovídali na otázky v rozhovorech. Co se týče Upířch deníků Nina Dobrev (Elena), Ian Somerhalder (Damon), Paul Wesley (Stefan), Candice Accola (Caroline), Kat Graham (Bonnie) a Julie Plec s Caroline Dries nám prozradili pár věcí, které si můžete přečíst ZDE. Mluvili o novém vztahu Damona a Eleny, o Silasovi, o vysoké škole, o Bonnie a Jeremym, atd.
Zároveň zveřejnili nové promo k 5. sérii. Sice většina videa je poskládané ze starších dílů, ale nakonci je nová scéna z 5. série. Stojí to za zkouknutí.

Co se týče The Originals, herci a Julie Plec nám také prozradili pár věcí, které si můžete přečíst ZDE. Pod textem je i nové promo. Premiéra nového seriálu je 15. října.

A Hunger Games, samozřejmě, konal se i panel k tomuto filmu. Na celý panel se můžete podívat ZDE.
Zároveň byl zveřejněn 2. trailer. Na 1. trailer se můžete kouknout ZDE.

Tak co, těšíte se? ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama