Srpen 2013

Pretty Little Liars- 4x13

30. srpna 2013 v 9:11 | Jane |  Pretty Little Liars
Tato epizoda (Grave New World) bude odvysílána 22. října. A proč tak pozdě? Protože teď začíná tzv. přestávka.
Po této epizodě bude mít premiéru i nový seriál Ravenswood.

Spoilers

  • Joseph Dougherty tweetl, že tato epizoda má souvislost s epizodami 4x12 a 4x14.
  • Maya Goldsmith tweetla o tom, že fanoušci chtějí, aby Aria a Ezra šli na kostýmovou párty v kostýmové dvojici.
  • Lauren Ann tweetla, že Ezra bude obléknut v Halloweenské epizodě pro speciální příležitost.
  • Maya také tweetla, že kostými v této epizodě budou jiné, než v jiných sériích.
  • Caleb už v Ravenswoodu zůstane. Bude to inspirováno Casablancou a Hanna ho dobrovolně nechá jít

Nové fotky z natáčení TVD

29. srpna 2013 v 22:34 | Jane |  The Vampire Diaries
Konečně se objevila úplná fotka Damona (Iana). Fotka byla hodně rozmazaná a pro zveřejnění potřebovala 100 000 "lajků".
Tady je Damon jako obvykle úžasný. :)Tady je Bonnie (Kat). Fotku zveřejnili na twitteru.

Více fotek v Galerii ZDE.

Pretty Little Liars- 4x12 - co na to říkáte?

29. srpna 2013 v 17:23 | Jane |  Pretty Little Liars
Pro mě byla tato epizoda jeden velký šok!

První to, že je Ali opravdu naživu, i když jsem to čekala.
Pak verze paní Grunwaldové- o Alison. To mi přijde trošku divné. Jak by mohla Alison tak dlouho vydržet pod zemí?


2 Red Coat? Upřímně, vzhledem k tomu, že o CeCe se už nějakou dobu mluvilo jako o Red Coat, vůbec mě to nepřekvapilo.
Ta druhá podle mě je Alison, když je naživu.


Filmy, které mě zaujaly..

29. srpna 2013 v 12:31 | Jane |  O mně
Rozhodla jsem se napsat článek o pár filmech, které mě nějak zaujaly. Při kterých jsem brečela, nebo jsem ječela na obrazovku. Krátce a jednoduše, které u mě zanechaly silné pocity.
  • Pearl Harbor - Po tomto filmu jsem nemohla přestat brečet. Hned jsem si zamilovala Dannyho a velmi mě vzala jeho smrt. Tento film není ale jen romantika, jde hlavně o válečný film, takže se nemůžeme divit. Nicméně tento film se mi velmi líbil a mám ho radši než Titanic.

  • Harry Potter - Nebudu uvádět díl, všechny díly jsou jedinečné a úžasné. Upřímně, kdo z milovníků Harryho by nebrečel u smrti Cedrica, Siriuse nebo u Princova příběhu? Naopak v dílu Princ dvojí krve mě smíchy bolelo břicho.

  • Hunger Games - Nevím proč, ale když jsem se dívala na tento film, byla kolem mě taková zvláštní atmosféra. Nevím, jak ji popsat, ale u jiného filmu jsem ji tak silně nevnímala. Už se těším na další díly!

  • Poslední píseň - Tento film se zdá být veselý, romantický a sem tam i vtipný. Vlastně je, ale jen do první půlky filmu. Ke konci je filmu je to smutné.


The Hunger Games- Messalla

27. srpna 2013 v 21:48 | Jane |  Hunger Games
A je tu další obsazení role pro film The Hunger Games: Mickingjay (Síla vzdoru/ Drozdajka).
Tentokrát je obsazena role Messally. Messalla je asistent režisérky Cressidy. Je tedy součástí TV skupiny, která natáčí proklamy, které se pak vysílají po celém Panemu. Většinou jsou proklamy namířené proti Kapitolu.
Messallu bude hrát Evan Ross.


The Hunger Games- Annie Cresta

26. srpna 2013 v 18:42 | Jane |  Hunger Games
Vzhledem k tomu, že natáčení filmu The Hunger Games: Mockingjay (Síla vzdoru/ Drozdajka) začne v září 2013, pomalu a jistě se začínají obsazovat místa postav. Cressida je už zabraná a teď už i Annie Cresta-dívka, kterou Finnick miluje, později jeho žena a matka jejich syna. Popravdě, na obsazení této role společně s rolí Finnicka jsem byla zvědavá nejvíc. S Finnickem jsem celkem spokojená a s Annie ještě víc. :)
Annie bude hrát Stef Dawson.


The Vampire Diaries- SPOILER #2

24. srpna 2013 v 20:03 | Jane |  The Vampire Diaries

Míří Elena a Damon k rozchodu?

Pozor fanoušci DELENY, vaše oblíbené upíří duo možná jen směruje k potížím, když se navrátí 3. října The Vampire Diaries-5. Série.

Podle E! Online, "V první polovině série bude něco ve velkém stylu ovlivňovat jejich vztah." Uh oh, to vypadá, že Damon Salvatore a Elena Gilbert budou-opět- čelit překážce na cestě k jejich sladkému upířímu štěstí. A předtím, než si začnete myslet, že velké zlo napáchá zmatek v jejich vztahu, máme pro vás další novinky.

"A není to nadpřirozený prvek, který stojí v cestě štěstí DELENY." Pokračuje zpravodajský server.


Damon a Elena budou teď možná v plné síle, ale kdo ví, co ty dva čeká. Nezapomeňte, že budou mít vztah na dálku. To je absolutně nejhorší, ale pokud to dokáže někdo přebít, budou to dvě nadpřirozené bytosti, ne?


Kopírovat se zdrojem!

The Vampire Diaries- SPOILERS

24. srpna 2013 v 20:01 | Jane |  The Vampire Diaries
MTV Hollywood Crush měl šanci popovídat si s Julii Plec. Tady je to, co Julie řekla o novém životě Eleny a Caroline na vysoké a na studentské koleji. V druhém článku mluví Julie o tom, že zbytek bandy objeví Stefanovo tajemství.

Elena a Caroline na studentské koleji.


Elena a Caroline skoro překypují zážitky z vysoké, když se vrací The Vampire Diaries 3. října (nebo alespoň překypují TV zážitky). Nejlepší kamarádky Mystic Falls se budou společně stěhovat, když budou oficiálně přijaty na Whitmore College v 5. sérii, což, jak jsme se během mnoha let naučili TV-pozorováním, znamená večírky, sexy kluky a příliš velké pokoje.

"Podívejte, můžeme o všem vtipkovat, ale aby scéna vypadala dobře, potřebujete hodně prostoru na natáčení, zvláště když máte show, kterou natáčíte dlouhými objektivy." Nedávno připustila výkonná producentka Julie Plec. "Takže ano, naše studentská kolej je o trochu větší, než kterou jsem měla já."

Ale to neznamená, že to nebude úžasné. Zřídili jsme univerzitu, která je stará a má bohatou historii. Pokoje odráží fakt, že je tu nějakou dobu. Má velké a pěkné klenuté stropy, jde z toho cítit starý svět. Takže, budete se smát, protože ano, samozřejmě je o trochu větší než by měla být, ale jsme na to pyšní.

Stefanovo tajemství


Bohužel, protože Silas Stefana zavřel do trezoru, shodil ho z útesu a ukradl mu identitu, nikdo neví, že Stefan není ve skutečnosti Stefan. Naštěstí, výkonná producentka Julie Plec prozradila, že to nebude dlouho, než ho někdo přijde zachránit. "Myslím, že odhalení Silasova tajemství o ukradení identity, se stane rychle, protože nemáme sklon v The Vampire Diaries vléct náš příběh příliš dlouho." Slibuje Julie.


Než se to ale stane, Silas bude v Mystic Falls jako vyšinutý. "Nezastaví ho z pokračování v činech ani fakt, že je Stefanův dvojník." Řekla Julie. "A se Stefanem zavřeným na dně lomu nějakou dobu uvidíme, jak toho Silas plně využívá."

The Vampire Diaries-nový datum premiéry

23. srpna 2013 v 11:38 | Jane |  The Vampire Diaries
Tato "novinka" je celkem opožděná, ale musím ji sem napsat. The Vampire Diaries- 5. série měla mít premiéru 10. října (v ČR 11.října). To se ale změnilo.
Premiéra byla přesunuta na 3.října (4.října v ČR). Stejně tak nový seriál The Originals, který bude odvysílán hned po TVD.

8:00-9:00 PM (20:00-21:00)- The Vampire Diaries
9:00-10:00 PM (21:00-22-00) The Originals
ET-východního času (New York,...)