Březen 2014


The Vampire Diaries- PaleyFest 2014

27. března 2014 v 14:53 | Jane |  The Vampire Diaries
Ach ta zapomnětlivost! :/ Úplně jsem zapomněla napsat něco k PaleyFestu, co se týče The Vampire Diaries. Samozřejmně jako každý rok jsme se mohli dozvědět spoustu nových informací o seriálu. Chtěla bych je postupem času sem přidávat, ale nevím, jestli se k tomu vůbec dostanu. :D
Nicméně, udělala jsem si čas, abych mohla dát do galerie pár fotek, které budu postupně doplňovat. Hrozně to tu sluší Nině! :)
Po kliknutí na fotky se zobrazí celá galerie.Ian Somerhalder pro Azzaro Pour Homme

26. března 2014 v 18:50 | Jane |  Ian Somerhalder
Jak už jsem zmiňovala, Ian je novou tváří vůně Azzaro Pour Homme, což je naprosto skvělá informace. Právě byla zveřejněna celá reklama pro Azzaro a já nemám slov. Ianovi to v ní hrozně sekne. :D I když já bych asi běžela (ano, v mém případě běžela) k Ianovi po stole a rozbíjela při tom všechno, co by mi přišlo pod nohy i bez toho, aniž by se Ian navoněl touto vůní. :D

K videu přidávám i photoshoot pro tuto reklamu. Moc fotek není, ale rozhodně stojí za to. ;)


Po kliknutí na fotku se zobrazí celá galerie.The Vampire Diaries- PaleyFest Promo

24. března 2014 v 20:51 | Jane |  The Vampire Diaries
Když už jsme dnes u těch ukázek (prom), rovnou sem přidávám i promo z PaleyFestu. Sice mi to připadá, jako by to bylo promo k epizodě 5x17, údajně je to promo k 5. sérii - Život po smrti Katherine. Musím říct, že je tam nejedno překvápko (Kol?!). Zároveň by mě zajímalo, co mají za lubem, vypadá to totiž strašně zajímavě. :)

Překlad dodám zítra, dnes jsem naprosto vyčerpaná. :D


The Vampire Diaries- 5x17 Extended Promo

24. března 2014 v 19:20 | Jane |  The Vampire Diaries
Objevilo se promo k následující epizodě 5x17, kterou u nás uvidíme v pátek - 28.3.
Poslední dobou se na Upíří deníky těším čím dál víc. A to hlavně kvůli Eleně a Damonovi, kteří jsou spolu naprosto úžasní. Neříkám, že z nich nejsem trochu zmatená, ale je to přece DELENA. :D

Tentokrát přidávám překlad, tak se omlouvám za případné chyby. :)


Liv: Poutníci plánují něco velkého.
Sloan: Řekni mi, kde najdu tvého dvojníka!
Elena: Minulá noc byla chyba.
Damon: Tak to bychom měli pokračovat v dělání chyb.
Liv: Elena Gilbert?
Damon: Je velmi těžké vysvětlit tvému bratrovi, že ses sotva rozešel s láskou svého života a pak...rozbili postel.

PaleyFest 2014 - "Lost" 10th Anniversary Reunion

23. března 2014 v 17:29 | Jane |  Ian Somerhalder
Před pár dny proběhlo v rámci PaleyFestu 2014 10. výročí seriálu Ztraceni (Lost). Ian tam jako vždy vypadá dokonale a jako vždy někoho líbá (jen na tvář) a objímá. Tentokrát je ta šťastná Maggie Grace, se kterou má většinu fotek.

No je tohle fér? :D

Po kliknutí na fotky se zobrazí celá galerie


Ian Somerhalder- instagram #38

22. března 2014 v 22:29 | Jane |  Ian Somerhalder
A máme tu další fotky z instagramu. Kromě fotky ze svatého Patrika tu máme i video - sneak peek k reklamě pro Azzaro Pour Homme. Vím, že jsem o tomto projektu moc nepsala - fotky, videa a informace se ale začínají objevovat až teď (kromě fotek z natáčení). Počítám, že během zítřka sem přidám několik dalších fotek pro Azzaro. :)

Rozhodně se už moc těším! Jaký na to máte názor vy? ;)

Jak to bude dál?

21. března 2014 v 21:32 | Jane |  Jiné

Určitě jste si všichni všimli (hlavně affs) jak moc "aktivní" jsem poslední dobou byla. Řeknu vám to na rovinu, netuším, jak to bude dlouho. Ale pokud nebudu absolutně stíhat, dám si na chvilku hiatus. Je toho vážně hodně a bude toho čím dál víc, jak nás upozorňují naši milí učitelé. Slibuji ale, že blog si udržím, protože (jak pořád dokola opakuji) je to něco, čeho se nechci vzdávat. Navíc, vím jak to u nás chodí. Střídají se chvíle, kdy toho moc není a tím pádem mám relativně dost času a chvíle, kdy nevím, kam dřív skočit. Své affiliates nehodlám dále zanedbávat a budu se snažit být aktivní přesně tak, jak se ode mě očekává. A teď k blogu:

Dnes už nic přidávat nebudu, ačkoliv je toho celkem dost. Mám ale naplánované články, které zítra zveřejním a jedním z nich jsou fotky z PaleyFestu, o kterém jsem kdysi dávno psala. Snad to zvládnu co nejdřív. :)