Květen 2014

Ian Somerhalder - Vampire Diaries Mexico Photo Call

31. května 2014 v 8:52 | Jane |  Ian Somerhalder
Uff, už zase vůbec nestíhám. Dnes jsem se zděšením zjistila, že jsem už týden nic nepřidala. Na vině jsou návštěvy všech našich příbuzných a nemoc, která mě nečekaně schvátila. S hrůzou zjišťuji, že má imunita je v hrozném stavu. Bohužel dnes také nestihnu nic moc přidat, jelikož už za chvíli jedeme k dalšímu příbuznému a tak jen rychle...

Ian se 29. května zúčastnil konference a focení v Mexiku. Představoval tam seriál The Vampire Diaries, v kterém hraje úžasného upíra Damona. Fotky z této akce přidám do galerie někdy přístě, tady je pár fotek, které postupně doplním. ;)
(Má vůbec cenu říkat, jak mu to sekne? :D )


ian somerhalder handsome as ever in mexico city 02

ian somerhalder handsome as ever in mexico city 03

Azzaro Pour Homme Event

22. května 2014 v 18:14 | Jane |  Ian Somerhalder
Jak to vypadá, Ian měl pěkně nabitý program. Ve středu 14. května 2014 v obchodním centru v Brazílii představoval novou vůni, o které jsem se už zmiňovala tady. Společnost mu dělala brazilská modelka Ana Beatriz Barros. Jsem z toho vážně nadšená. Všechno kolem toho, včetně úžasného proma, vypadá naprosto skvěle! A jako vždy, nebyl by to Ian, kdyby někoho nelíbal. :D Tentokrát byla ta šťastná reportérka, které dal Ian pusu na krk. A když už jsem u toho, Ian se jen tak na twitteru zmínil, že hledá svou vyvolenou. Přesněji řečeno napsal, že s vůní, díky které voní jako chlap, by možná mohl získat nějakou novou slečnu. :)

Objevila jsem pár fotek z akce, všechny najdete v galerii. :)

Po kliknutí na fotku se zobrazí více fotek.

Nominace 0.3

19. května 2014 v 18:19 | Jane |  Jiné

Tý jo! Nevěděla jsem, že nominace pořád běží. :D Za tuto vděčím Renaiti. Díky moc. ;)

1) Pokud byste si mohla vybrat, kým jiným než sama sebou byste chtěla být? A proč?
První, co mě teď napadlo je nějaká holka, která chodí do Bradavic, nejlépe ještě z Havraspáru. :D A důvod? Tak jsou to Bradavice, ne? A já ten kouzelnický svět prostě zbožňuju! Učit se kouzla místo potrhlé fyziky, být v té krásně přírodě...
Ale Elena by taky vyhovovala... :D

2) Pokud byste viděla, že někdo krade v obchodě, co byste udělala?
Nechci si hrát na hrdinu. Kdyby to bylo dál ode mě nebo kdybych nikde neviděla žádnou prodavačku, nejspíš bych to nechala a pak bych měla výčitky svědomí, jsem prostě srab. Kdybych ale někde nějakou prodavačku viděla, nahlásila bych jí to.

3) Jakou nejhloupější věc jsi v životě udělala?
Teď jsem si vzpomněla, jak jsem se kdysi zabalila do toaleťáku a dělala, že jsem mumie. :D Ale určitě to není ta nejhloupější věc jakou jsem kdy udělala.

4) Kdyby jsi dostala Oscara, komu by jsi při předání poděkovala?
Pokud bych se někdy uklidnila a byla bych schopná mluvit, poděkovala bych své rodině a kamarádům za podporu. A pokud bych čirou náhodou měla fanoušky, tak samozřejmě i těm. :D

5) Rozhoduješ se spontánně, nebo vše nejdřív promyslíš?
Záleží na situaci. Ale spíš všechno promýšlím.

6) Jakou písničku si dnes poslechneš?
Hmm... Dnes mám chuť na Radioactive od Imagine Dragons.

7) Kdo byl tvým hrdinou v dětství? Kdo je tvým hrdinou nyní?
Když jsem byla malá, zbožňovala jsem Popelku. (Nebo Vydrýska nebo Rákosníčka :D ) Tak asi ta Popelka. Teď nejspíš Tris (Divergence) nebo Clary (The Mortal Instruments). :)

8) Jaké 3 země bys nejraději navštívila?
Jednoznačně Anglii. Potom Francii a znovu Itálii. ;)

9) Věříš v nadpřirozeno?
Nejspíš ano. :)

10) Jak se ti otázky líbily?
Líbily! Jsou originální a musíš se nad nimi nejprve zamyslet. Vážně nechápu, kde na takové otázky chodíte. :D

BloodyNightCon Europe 2014: Ian Somerhalder

19. května 2014 v 17:45 | Jane |  Ian Somerhalder
A je to tu, nával novinek. A je jich celkem dost. První novinkou je, že se Ian společně s ostatními herci seriálu The Vampire Diaries zčastnil akce BloodyNightCon Europe 2014 v Bruselu. Akce se konala od 10. do 11. května a zčastnili se jí: Kat Graham (Bonnie), Michael Trevino (Tyler), Zach Roerig (Matt), Nate Buzolic (Kol) a Malese Jow (Anna).

A o čem se mluvilo?
 • Ian: "Kdybych hrál jinou postavu, byl by to Enzo."
 • Robert Downey Jr. je Ianův oblíbený herec a kdyby se ho mohl zeptat na nějakou otázku, byla by to: "kdy už sakra budou spolu točit nějaký film."
 • Fanoušek se ho zeptal: "Jak zvládáš zároveň IS Foundation a natáčení?" Ian reagoval: "Vy...každý z vás mě inspiruje. To je důvod, jak zvládám každý den vylézt z postele."
 • Ian řekl, že mu dnes chybí Paul. "Kdyby tu Paul byl, plácl bych ho přes ten jeho malý zadek." :D
 • Mluvil o tom, že by chtěl, aby Damon žil v Karibiku.
 • Na otázku, koho by chtěl vrátit zpět, Alarica nebo Enza, odpověděl, že by je chtěl zpátky oba!
 • Ian se zeptal jedné fanynky, která scéna se jí líbila nejvíce v 5. sérii a když odpověděla Damon & Elena, reagoval: "To je ten nejdelší vztah, jaký jsem kdy měl."
 • Řekl: "Motat se každý týden kolem vaší bývalky může být trochu...intenzivní, ale v pohodě."
 • Řekl, že jeho nejoblíbenější série, je ta první.
 • Zmínil se, že jednou, když natáčeli 1. sérii, vyděsil Ninu k smrti. Měl totiž na sobě upíří zuby a červené oči.
 • Jedna holka se ho zeptala, "kdyby sis mohl vybrat místo, kde by jsi strávil zbytek života, jaké by to bylo?" Ian odpověděl, "Necker island" a zeptal se jí, jestli by s ním nechtěla jet. Dívka odpověděla: "Ne!" Ian: "No, to jsem nečekal..." :D
Po kliknutí na fotografii se zobrazí více fotek.

Jsem zpět... (reakce na finále TVD)

17. května 2014 v 11:14 | Jane

Jak už asi vidíte, jsem zpět. :) Ikdyž ne zrovna v nejlepší náladě a to i přes to, že máme pár dní volno. :) Nejspíš za to může hnusné počasí nebo finále The Vampire Diaries nebo finále The Originals :D Opravdu, kdo se chystá něco z toho zkouknout, měl by si připravit kapesníky. Než vám začnu líčit finále TVD nebo i TO, ještě něco k blogu. Za těch neaktivních 14 dní se to všechno pěkně nakupilo, tak doufám, že to stihnu všechno dodat a že na nic nezapomenu. Takže myslím, že neaktivita na nějakou dobu nehrozí. ;)

A teď už ty reakce...
SPOILERS

Hiatus!

2. května 2014 v 19:26 | Jane |  Jiné

A je to tady... Rozhodla jsem se, že si dám na chvilku přestávku. Nevím, na jak dlouho, ale déle než 14 dní by to být nemělo. Teď, když je ve škole důležitá každá známka a každý test, potřebuji se do toho pořádně opřít.
Samozřejmě nechci své affs pořád zanedbávat, sledovat blogy affs snad ještě zvládnu. :D Zároveň sem pořád budu přidávat odkazy na nové epizody seriálů. Ale s přidáváním fotek a psaním novinek o Ianovi si dávam na chvilku pauzu. Myslím, že stejně za pár dní přijdu, jen abyste věděli, proč teď budu tak děsně neaktivní. :D

PS: Už jste slyšeli tuto písničku, která se objevila v dnešním díle, respektive u jedné DELENA scénky? Je naprosto úžasná, asi jsem si našla další závislost na dalších pár dní. :D