Červen 2014

Teen Choice Awards 2014!

27. června 2014 v 15:57 | Jane |  Jiné

Dnes nám už oficiálně skončila škola (mě už ve středu :P) a s prázdninami přichází další ročník Teen Choice Awards. Jsem strašně ráda, že show probíhá v létě, protože se na TCA ráda dívám živě. :) Ani nevím, proč mě to tak láka...

Nicméně, Teen Choice Awards 2014 proběhne 10. srpna (u nás brzy ráno 11. srpna). A v kolik hodin? V USA 8/7c (20:00 hodin EST). To jsou v ČR 2 hodiny ráno. LIVESTREAMS ZDE!

Kde se na to můžete podívat? Hodně lidí se mě minulý rok ptalo, na jakém programu v televizi. V televizi to ale bohužel nenajdeme. :( Většinou několik hodin před samotnou show se na internetu objeví pár linků, kde probíhá přímý přenos z USA. Některé jsou kvalitní, některé méně (většina). Po mé zkušenosti z minulého roku se většina videí strašně seká, takže je lepší mít po ruce další linky na sledování show. Když už ponocujeme, tak ať z toho taky něco máme. :D Předpokládám, že tento rok si to také nenechám ujít, takže linky na sledování TCA sem dám. ;)

A teď hlasování... Hlasovat můžeme i my, ale jelikož je to TEEN Choice Awards, hlasování se počítá jen u teenagerů, tj. 13-19 let. Další podmínkou je registrace. Abychom mohli hlasovat, musíme se nejprve zaregistrovat, což není zase takový problém. :) HLASOVAT MŮŽETE ZDE.

Mezi nominovanými je:
The Vampire Diaries
Nina Dobrev
Kat Graham
Claire Holt
Ian Somerhalder
Paul Wesley
Joseph Morgan
Pretty Little Liars
Lucy Hale
Troian Bellisario
Ian Harding
Keegan Allen
a další...

Ian je nominovaný hned 2krát. Jednou v kategorii Actor Fantasy/Sci-fi (herec fantasy/sci-fi) a podruhé v kategorii Male Hottie. :)


Hunger Games: Mockingjay - je dotočeno!

21. června 2014 v 8:30 | Jane |  Hunger Games

Tak a je to! Hunger Games: Mockingjay (Síla vzdoru) bylo natočeno. Jak už asi víte, Síla vzdoru bude rozdělená na 2 části (pomalu a jistě se to stává zvykem). :D Ještě přesně nevím, v jaké části skončí 1. část, ale už jsem četla několik teorií (a já s nimi souhlasím), že skončí jakmile se vrátí Peeta k Katniss a bude mít ten zvláštní "záchvat". :D Pokud to je pravda, nejspíš Joshe (Peetu) moc neuvidíme.

Taky mě trošku zarazilo, že jsme ještě neviděli ani teaser k traileru. Většinou jsme ho už viděli (i když strašně krátký) někdy na jaře. Teď je skoro konec června a pořád nic :D Třeba to čekání bude stát za to! ;)

1. část Hunger Games: Mockingjay má v ČR premiéru 20. 11. 2014


Ian Somerhalder - instagram #40

18. června 2014 v 18:35 | Jane |  Ian Somerhalder
Po hodně dlouhé době jsem se rozhodla s vámi podělit o další osobní fotky Iana, které jsem jako vždy našla na jeho instagramu. Od té doby tam ale moc fotek nepřidal, takže přibude jen pár fotek. :)

PS: Ještě bych se chtěla omluvit za moji stálou neaktivitu. Důvod už jistě znáte. :) Naštěstí mám teď celkem volno, takže doufám, že už to bude jako dřív. ;)


Jak Ian napsal, na této fotce leží na podlaze v Atlantě a bezvýrazně zírá na strop. Přesně tohle byl můj rituál celý týden. :D Ještě si můžete všimnout ceny z Teen Choice Awards, kterou je právě prkno. Btw: letošní Teen Choice Awards nás čeká 10. srpna :)
The Vampire Diaries - 5. série na DVD

14. června 2014 v 9:31 | Jane |  The Vampire Diaries

Warner Bros. Home Entertainment nám prozradili, že 5. série The Vampire Diaries vyjde na DVD/Blu-ray 9. září 2014.
Samozřejmě v angličtině. :) Na DVD můžeme také najít záznam z Comic Conu 2013 a vystřižené scény, což může být vážně dobré. :)

Kolem 9. září se také můžeme těšit na zveřejnění nepovedených scén 5. série (Bloopers) a na to se rozhodně můžeme těšit, protože to vážně stojí za to. :D

Nepovedené scény 4. série

Nepovedené scény s Ianem/Damonem.


Ian Somerhalder - Eat (RED). Drink (RED). Save Lives.

7. června 2014 v 10:29 | Jane |  Ian Somerhalder
Opět po týdnu přidávám novinky, které se za ten týden nashromáždily. Fotky do galerie nestíhám přidávat, ale plánuji na prázdniny celý blog nějak renovovat (možná i změnu galerie?). ;)

Jak jde vidět, Ian se už vrátil ze zahraničí zpět do USA. V pondělí (2. června) se zúčastnil akce v New Yorku "Eat (RED). Drink (RED). Save Lives." Nevím, jestli jste si toho všimli, ale Ian si přes léto (když zrovna nenatáčí TVD) nechává růst vousy. :D No přece nebude pořád vypadat jako Damon. :)

ian somerhalder eat red drink red save lives 02

ian somerhalder eat red drink red save lives 03

ian somerhalder eat red drink red save lives 05