Červenec 2014


1. rok blogu!

29. července 2014 v 20:29 | Jane |  Jiné

Právě jsem si uvědomila, že už píšu na tomto blogu rok. Po pravdě...vůbec se mi to nezdá jako jeden rok.
Tak či tak, byl to celkem obtížný rok. Kdy jsem se rozhodovala, o čem vlastně mám psát - a věřte mi, to vůbec nebylo lehké, zvlášť u mě. Kdy jsem se postupně zlepšovala v desingu (buďme upřímní - pořád to není nic extra). Kdy jsem se doopravdy bála, že blog nezvládnu a několikrát jsem uvažovala o tom, že prostě skončím - škola mi prostě nedovolila a ani nedovolí tolik zájmů. Pořád je co zlepšovat.

Díky blogu jsem našla i pár skvělých kamarádek a co si budeme povídat, zlepšila jsem i tu gramatiku. Vůbec nelituji toho, že jsem si blog pořídila, i když to vůbec není tak lehké, jak jsem si myslela. O prázdninách mi vyplňuje čas, v kterém bych se jinak nudila, během školního roku to je něco jiného - nuda v tu dobu neexistuje. Sehnat si volný čas je prostě těžké. Teď to bude ještě těžší. Druhák na gymplu je celkem krutý (vím, že to bude i horší) a kromě toho jsem se přihlásila do tanečních. Miluju knihu a bez čtení by to nešlo. Kvůli tomuto se bojím, že udržet si blog bude velmi těžké. Doufám ale, že přežiju i tyto těžké časy (:D) a přesně za rok budu psát podobný článek.

Ještě musím poděkovat mým affs, kteří to se mnou vydrželi a děkuji vám, že můžu být mezi affs na vašem blogu. :)

Děkuji moc a doufám, že se vám můj blog líbí :)


PS: Snad v článku nemám moc chyb nebo nesmyslů - píšu to s bráškou na klíně. :)

Comic-Con 2014 - Videos

29. července 2014 v 20:03 | Jane |  Ian Somerhalder

Kromě fotek jsem našla několik videí. Dvě z panelu a ostatní jsou rozhovory. Musím říct, že ty rozhovory jsou prostě skvělý! Ian je prostě...Ian. :D Chtěla bych tu dát i nějaké střípky z panelu a rozhovorů, ale netuším, jak to všechno zvládnu. Kromě Comic-Conu se teď kolem Iana děje vážně spousta věcí, takže asi tak. Možná asi až se zase nebude nic dít... :)

Takže, užijte si videa! ;)

Jeden kratší rozhovor přímo s Ianem.


MTV rozhovor - Ian a Paul...Další rozhovor z Comic-Conu.

Comic-Con 2014 - Photos

29. července 2014 v 19:47 | Jane |  Ian Somerhalder

Konečně jsem se dostala k blogu... Poslední dobou nevím, kam dřív skočit. :D A zrovna se toho tolik děje!
Jak jsem psala už dřív, na konci minulého týdne se konal Comic-Con 2014 a tudíž se objevila spousta fotek apod. Je toho tolik, že nevím, co dřív... Fotky jsou ale skvělé, Ian má boží klobouk a pruhované kalhoty :) Pokud se podíváte na všechny fotky, můžete si všimnout, že Ian má zase Damonův prsten...

Kromě The Vampire Diaries panelu nafotili herci photoshoot (fotka nahoře), doufám, že se objeví i více fotek. Dále rozhovor na TV Guide jachtě, rozhovor pro MTV, EW party... Herci se také objevili v The Hard Rock Hotel a také samozřejmě nechybí fotky od fanoušků, ze zákulisí atd.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky z jachty, MTV rozhovoru, photoshoot...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fotky z TVD panelu


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotky venku, z podepisování a The Hard Rock Hotelu...

The Vampire Diaries- season 6 comic-con trailer

27. července 2014 v 18:03 | Jane |  The Vampire Diaries
Včera (dnes brzy ráno) se konal panel k seriálu The Vampire Diaries a k té příležitosti se objevil i trailer k 6. sérii, které se dočkáme 2. října. Není to ale trailer jako vždycky, jde spíš o takovou srandu. :D

Samozřejmě se objevila kupa novinek a fotek, dnes je sem ale bohužel nestihnu přidat a doufám, že to zítra napravím. Zrovna teď mám trochu napilno... :)

Už se těšíte na 6. sérii?


The Originals- season 2 first-look

26. července 2014 v 10:45 | Jane |  The Originals
Comic-Con je v plném proudu a díky tomu se pomalu, ale jistě začínají objevovat novinky, trailery, apod. Včera respektive dnes brzy ráno se konal panel k seriálu The Originals a s ním se objevil takový první náhled na 2. sérii The Originals.


Ian Somerhalder - 20. 7. (with Nikki Reed)

23. července 2014 v 20:54 | Jane |  Ian Somerhalder

Tak ještě jedna sada paparazzi fotek... :)

Hned den po té, co si byl Ian zaběhat s Nikki Reed, šel s Nikki na farmářský trh v Los Angeles. Kromě Nikki tam byl s další kamarádkou (nebo kamarádkou Nikki?). Abych nekomentovala to, čeho je plný internet, okomentuji Iana. :D Zvlášť jeho úžasné "krtečkovské" kalhoty s velkými kapsami. Upřímně, ráda vidím Iana, jak odpočívá s kamarády, musí toho mít teď obzvlášť hodně. ISF, natáčení The Vampire Diaries, zítra (teoreticky dnes večer) začíná Comic-Con, kde se Ian také objeví...


imagebam.com imagebam.com ImageBam image upload ImageBam image upload


Ian Somerhalder - 19. 7. 2014 (with Nikki Reed)

21. července 2014 v 9:05 | Jane |  Ian Somerhalder

Sice nejsem moc velká fanynka paparazzi fotek a moc je sem nepřidávám, ale když už se nic neděje... Navíc mě tyto fotky vážně překvapily a potěšily zároveň. :)
19. července si byl Ian zaběhat s kamarádkou Nikki Reed v Los Angeles. Jde vidět, že je natáčení 6. série The Vampire Diaries v plném proudu a to už jen podle Iana, který je zase pěkně oholený. :)


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Comic-Con 2014 (krátký seznam)

18. července 2014 v 22:12 | Jane |  The Vampire Diaries

Jelikož se mi mé nápady na další články rychle krátí, rozhodla jsem se přidat opravdu krátký seznam pár filmů a seriálů, které se na letošním Comic-Conu objeví. Vím, že vás zrovna tyto filmy nemusí zajímat, celý seznam proto najdete ZDE.

The Hunger Games: Mockingjay part 1 - 25. července v 15:00-16:00 PT, což je našeho času 0:00-1:00 hodin
Trailer k Mockingjay part 1 bude KONEČNĚ zveřejněn taktéž 25. července :)
The Maze Runner - 25. července v 16:20-18:20 PT, což je u nás 1:20-3:20 hodin
The Originals - 25. července v 16:15-17:15 PT, což je u nás 1:15-2:15 hodin

Divergent - 26. července v 15:00-16:00 PT, což je u nás 0:00-1:00 hodin
The Vampire Diaries - 26. července 16:00-16:45 PT, což je u nás 1:00-1:45 hodin

Doufám, že to pomohlo :)